Find nearest location
or view map

Společnost Linde Gas a.s. je součástí celosvětového koncernu Linde plc, který je vedoucí společností na světovém trhu technických plynů, má zastoupení ve více než 100 zemích světa a ve které působí přes 80 000 zaměstnanců.
V České republice jsme největším výrobcem a distributorem technických, medicinálních a speciálních plynů.

Specialista lokální IT podpory

Náplň práce:

- správa PC, laptopů, mobilních telefonů a dalšího osobního IT vybavení
- pomoc při instalacích pracovních stanic, obměně a evidenci IT technologií
- provádění druhé úrovně uživatelské IT podpory v prostředí Win10 a O365
- správa lokálních řešení a IT systémů, spolupráce s dodavateli při řešení incidentů
- poskytnutí součinnosti regionálním týmům zodpovědným za administraci sítě a serverů
- zajištění administrace lokálních bezpečnostních certifikátů, licencí a domén
- využívání vzdáleného přístupu a IT nástrojů k řešení požadavků a incidentů

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání
- pokročilou znalost MS technologií (Win10, O365, SharePoint, Skype atd.)
- základní znalosti organizace a fungování LAN/WAN sítí a WiFi technologií
- dobré komunikační a analytické schopnosti, pro-zákaznický přístup
- znalost AJ min. na úrovni B1
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • zajímavé benefity (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, 4 dny sick days, možnost home office a další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Technoplynu 1324, 198 00  Praha-Kyje, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Linde Gas a.s.

Kontakt

Magdalena Horynová
U Technoplynu 1324
198 00  Praha-Kyje
Česká republika