Find nearest location
or view map

Společnost Linde Gas a.s. je součástí celosvětového koncernu Linde plc, který je vedoucí společností na světovém trhu technických plynů, má zastoupení ve více než 100 zemích světa a ve které působí přes 80 000 zaměstnanců.
V České republice jsme největším výrobcem a distributorem technických, medicinálních a speciálních plynů.

Specialista marketingu - E-commerce / Web

Náplň práce:

- tvorba a aktualizace webových stránek
- odpovědnost za implementaci a provoz nového E-shopu
- příprava interních a externích textů (pro intranet, E-shop…)
- spolupráce s externími agenturami a dodavateli
- správa zákaznických věrnostních programů Linde plus
- odpovědnost za čerpání svěřené části rozpočtu
- administrativní agenda

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxi na obdobné pracovní pozici výhodou
- AJ na pokročilé úrovni - denní komunikace
- dobrou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
- zkušenosti s tvorbou webových stránek (SDL) a Google Analytics
- znalost SAP výhodou
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- ŘP sk. B výhodou
- ochotu cestovat
- samostatnost, proaktivitu, flexibilitu

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavé benefity (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, 4 dny sick days, možnost 4. dnů home office a další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy)
  • nástup dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Technoplynu 1324, 198 00  Praha-Kyje, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Linde Gas a.s.

Kontakt

Magdalena Horynová
U Technoplynu 1324
198 00  Praha-Kyje
Česká republika